Descriere
Servicii de întreținere a ascensoarelor pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP SCMC "V. Ignatenco"
Codul fiscal/IDNO
1003600152640
Adresa
2019,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Grenoble 149
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.01.2023 11:51:34
Ultima modificare
13.01.2023 11:55:58
MTender ID
Cod CPV
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
150,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -