Descriere
Achiziționarea serviciilor de angajare asistată a șomerilor cu dizabilități
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agenția Națională pentru Ocuparea Forței de Muncă
Codul fiscal/IDNO
1006601001023
Adresa
MD-2009,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Vasile Alecsandri, 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.01.2023 11:43:16
Ultima modificare
13.01.2023 12:00:28
MTender ID
Cod CPV
85300000-2
-
Servicii de asistenţă socială şi servicii conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
485,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -