Descriere
Mijloace speciale
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Inspectoratul General al Poliției
Codul fiscal/IDNO
1013601000495
Adresa
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tiraspol 11/1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.01.2023 10:29:50
Ultima modificare
13.01.2023 10:48:40
MTender ID
Cod CPV
35200000-6
-
Echipament de poliţie
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
550,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -