Descriere
Filmelor si consumabilelor radiologice
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP CRDM
Codul fiscal/IDNO
1003600150196
Adresa
2025,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. C. Virnav 13
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Cuznetov Tatiana
Telefonul de contact
+37379705053
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
12.01.2023 18:51:16
Ultima modificare
21.06.2023 19:36:22
MTender ID
Cod CPV
32300000-6
-
Receptoare de televiziune şi de radio şi aparate de înregistrare sau de redare a sunetului sau a imaginii
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
1,161,275.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -