Descriere
Servicii de întreţinere, reparare şi înlăturare a defecţiunilor pentru cinci sisteme de control a containerelor si camioanelor cu mărfuri prin scanare cu raze X Rapiscan Eagle M4507
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Serviciul Vamal
Codul fiscal/IDNO
1006601000185
Adresa
2065,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
N. Starostenco, 30
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
12.01.2023 16:33:46
Ultima modificare
12.01.2023 16:45:32
MTender ID
Cod CPV
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
14,400,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -