Descriere
Procurarea tractorului cu echipament atașat
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria comunei Pleseni
Codul fiscal/IDNO
1007601006597
Adresa
7330,
MOLDOVA,
s.Pleşeni,
Cantemir,
s. Pleseni, r-nul Cantemir
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Pleseni Primaria
Telefonul de contact
0 273 74236
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
12.01.2023 16:16:42
Ultima modificare
13.02.2023 13:55:25
MTender ID
Cod CPV
34100000-8
-
Autovehicule
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
1,053,900.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -