Descriere
Servicii de curățenie și gospodărie pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Serviciul Vamal
Codul fiscal/IDNO
1006601000185
Adresa
2065,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
N. Starostenco, 30
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
12.01.2023 16:00:56
Ultima modificare
30.01.2023 11:00:00
MTender ID
Cod CPV
90900000-6
-
Servicii de curăţenie şi igienizare
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
502,920.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -