Descriere
Lucrări de construcție a rețelei de alimentare cu energie electrică 0.4kV a clădirii administrative a PAMU Gura Bicului din r-ul Anenii Noi, s. Gura Bicului
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Centrul Național de Asistență Medicală Urgentă Prespitalicească
Codul fiscal/IDNO
1015600032824
Adresa
MD,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Constantin Virnav, 16
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Peștereanu Nina
Telefonul de contact
+37322025907
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
12.01.2023 15:35:13
Ultima modificare
12.01.2023 15:42:02
MTender ID
Cod CPV
45300000-0
-
Lucrări de instalaţii pentru clădiri
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
59,585.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -