Descriere
Apă potabilă
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
ÎM "Amenajarea Teritoriului și Spații Verzi Bălți"
Codul fiscal/IDNO
1011602002399
Adresa
MD-2004,
MOLDOVA,
locality,
mun.Bălţi,
Bălţi, str. Moscovei, 19
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Svetlana Melnic
Telefonul de contact
+37379999242
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
12.01.2023 15:23:59
Ultima modificare
12.01.2023 15:54:00
MTender ID
Cod CPV
41100000-0
-
Apă naturală brută
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
20,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -