Descriere
Servicii de evacuare, tratare prin autoclavare a deşeurilor medicale cu pericol biologic
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP SCMS MPS
Codul fiscal/IDNO
1003600150716
Adresa
2005,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Str.Puskin-51
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
12.01.2023 12:18:17
Ultima modificare
13.01.2023 09:13:58
MTender ID
Cod CPV
90500000-2
-
Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
300,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -