Descriere
Servicii privind deșeurile menajere și deșeurile în s.Cocieri, rl.Dubăsari (repetat)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria comunei Cocieri
Codul fiscal/IDNO
1007601007790
Adresa
4571,
MOLDOVA,
s.Cocieri,
Dubăsari,
str.Renașterii nr.68
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
12.01.2023 10:28:40
Ultima modificare
12.01.2023 10:44:52
MTender ID
Cod CPV
90500000-2
-
Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
290,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -