Descriere
Servicii editoriale
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Inspectoratul național de securitate publică
Codul fiscal/IDNO
1013601000509
Adresa
MD 2059,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Doina, 102
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
12.01.2023 09:50:37
Ultima modificare
12.01.2023 17:27:05
MTender ID
Cod CPV
79800000-2
-
Servicii tipografice şi servicii conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
33,333.33
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -