Descriere
Procurarea Clor în recipiente pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Apa-Canal Cahul S.A.
Codul fiscal/IDNO
1002603000859
Adresa
3900,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
31 August 1989 nr. 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
11.01.2023 17:09:52
Ultima modificare
26.01.2023 12:47:45
MTender ID
Cod CPV
24300000-7
-
Produse chimice anorganice şi organice de bază
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
530,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -