Descriere
Reactive și consumabililor de laborator
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Penitenciarul nr.16-Pruncul
Codul fiscal/IDNO
1006601000945
Adresa
MD 2069,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. I. Pruncul
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
11.01.2023 16:47:19
Ultima modificare
12.01.2023 16:17:59
MTender ID
Cod CPV
33600000-6
-
Produse farmaceutice
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
130,272.50
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -