Descriere
Deservirea tehnică a televizoarelor pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul de plasament pentru persoane vîrstnice și persoane cu dizabilități
Codul fiscal/IDNO
1007601011401
Adresa
4571,
MOLDOVA,
s.Cocieri,
Dubăsari,
str. Țărmului 2B
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
11.01.2023 16:38:44
Ultima modificare
15.01.2023 17:00:00
MTender ID
Cod CPV
92200000-3
-
Servicii de radio şi de televiziune
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
15,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -