Descriere
Achiziționarea florilor și compozițiilor florale pentru evenimente festive pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Consiliul Superior al Procurorilor
Codul fiscal/IDNO
1016601000164
Adresa
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfînt, 73
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
11.01.2023 16:27:41
Ultima modificare
19.01.2023 12:30:00
MTender ID
Cod CPV
03120000-8
-
Produse horticole şi plante de pepinieră
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
20,833.33
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -