Descriere
Automobil de serviciu
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Direcția Teritorială pentru Siguranța Alimentelor Sîngerei
Codul fiscal/IDNO
1021601000193
Adresa
MD-6201,
MOLDOVA,
or.Sîngerei,
Sîngerei,
str.Gh Asachi,33
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
11.01.2023 16:25:26
Ultima modificare
11.01.2023 16:33:40
MTender ID
Cod CPV
34100000-8
-
Autovehicule
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
300,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -