Descriere
Achiziționarea serviciilor de transmisie de date (transmisiunea live a ședințelor) pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Consiliul Superior al Procurorilor
Codul fiscal/IDNO
1016601000164
Adresa
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfînt, 73
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
11.01.2023 16:12:05
Ultima modificare
11.01.2023 16:21:14
MTender ID
Cod CPV
72310000-1
-
Servicii de procesare de date
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
59,500.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -