Descriere
Servicii de deservire a ascensoarelor, str. M. Viteazul 11/1 și str. A. Pușkin,.42
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agentia Servicii Publice
Codul fiscal/IDNO
1002600024700
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Natalia Covalciuc
Telefonul de contact
022 504881
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
11.01.2023 15:28:43
Ultima modificare
11.01.2023 15:37:39
MTender ID
Cod CPV
50750000-7
-
Servicii de întreţinere a ascensoarelor
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
56,736.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -