Descriere
Servicii de deservire tehnică și mentenanță a sistemului de detectare - alarmare a incendiilor în blocul administrativ, mun.Chișinău, str.M.Viteazul,11/1
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agentia Servicii Publice
Codul fiscal/IDNO
1002600024700
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
11.01.2023 15:23:26
Ultima modificare
11.01.2023 15:41:23
MTender ID
Cod CPV
50320000-4
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a computerelor personale
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
25,497.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -