Descriere
Achiziționarea apei potabile
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Directia Situatii Exceptionale Hincesti
Codul fiscal/IDNO
1006601001827
Adresa
3401,
MOLDOVA,
mun.Hînceşti (r-l Hînceşti),
Hînceşti,
31 August 1989 nr.101 A
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
11.01.2023 15:21:22
Ultima modificare
11.01.2023 15:25:20
MTender ID
Cod CPV
41100000-0
-
Apă naturală brută
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
9,166.67
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -