Descriere
Servicii de salubrizare și evacuare a deșeurilor de la instituțiile și locurile publice din com. Băcioi
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria comunei Bacioi
Codul fiscal/IDNO
1007601010220
Adresa
MD-6812,
MOLDOVA,
s.Băcioi,
mun.Chişinău,
Independenței 125
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Ilie Leahu
Telefonul de contact
022381255 022383525
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
11.01.2023 14:58:37
Ultima modificare
11.01.2023 17:32:53
MTender ID
Cod CPV
90500000-2
-
Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
408,570.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -