Descriere
Achiziționarea serviciilor de spălarea lengeriei de pat pentru anul 2023.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul de găzduire și orientare pentru persoanele fără domiciliu stabil
Codul fiscal/IDNO
1007601010530
Adresa
MD-2023,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
stradela Haltei 2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
11.01.2023 14:31:00
Ultima modificare
11.01.2023 14:38:12
MTender ID
Cod CPV
98300000-6
-
Servicii diverse
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
25,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -