Descriere
Achiziționarea serviciilor de deservire a tehnicii de birou, pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Ministerul Educației și Cercetării
Codul fiscal/IDNO
1006601000107
Adresa
MD-2033,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Chişinău, Piaţa Marii Adunări Naţionale, 1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Eugeniu Abașev
Telefonul de contact
(022)27-74-76
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
11.01.2023 11:04:01
Ultima modificare
11.01.2023 17:53:55
MTender ID
Cod CPV
50300000-8
-
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
83,400.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -