Descriere
Produse alimentare pentru a I jumatate a anului 2023 repetat
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI PELINIA
Codul fiscal/IDNO
1007601009244
Adresa
5629,
MOLDOVA,
s.Pеlinia,
Drochia,
Stefan cel Mare 123
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
11.01.2023 10:48:03
Ultima modificare
17.02.2023 10:06:57
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
289,125.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -