Descriere
Achiziționarea apei potabile
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Consiliul Superior al Procurorilor
Codul fiscal/IDNO
1016601000164
Adresa
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfînt, 73
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
10.01.2023 14:53:36
Ultima modificare
10.01.2023 15:02:35
MTender ID
Cod CPV
41110000-3
-
Apă potabilă
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
23,333.33
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -