Descriere
Achiziționarea biletelor de călătorie pentru transportarea călătorilor
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Î.M. „Orhei Transport”
Codul fiscal/IDNO
1013606001556
Adresa
3505,
MOLDOVA,
mun.Orhei,
Orhei,
str. Unirii, nr. 61
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
10.01.2023 14:28:03
Ultima modificare
26.01.2023 14:00:10
MTender ID
Cod CPV
34900000-6
-
Diverse echipamente de transport şi piese de schimb
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
100,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -