Descriere
Piese de schimb pentru utilaj medical
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Asociația Medicală Teritorială Ciocana
Codul fiscal/IDNO
1003600152743
Adresa
2052,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Vadul lui Vodă,80
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
10.01.2023 13:40:37
Ultima modificare
10.01.2023 15:43:56
MTender ID
Cod CPV
42900000-5
-
Diverse utilaje de uz general şi special
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
614,545.60
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -