Descriere
Achiziționarea produselor petroliere 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Consiliul Superior al Procurorilor
Codul fiscal/IDNO
1016601000164
Adresa
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfînt, 73
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
10.01.2023 13:00:12
Ultima modificare
10.01.2023 13:03:55
MTender ID
Cod CPV
09130000-9
-
Petrol şi produse distilate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
64,500.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -