Descriere
Perhidrol medical
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP SCMS MPS
Codul fiscal/IDNO
1003600150716
Adresa
2005,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Str.Puskin-51
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
10.01.2023 12:49:24
Ultima modificare
10.01.2023 12:54:22
MTender ID
Cod CPV
24300000-7
-
Produse chimice anorganice şi organice de bază
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
30,360.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -