Descriere
Achizitionarea produselor alimentare pentru prima jumatate a anului 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Manta
Codul fiscal/IDNO
1007601007033
Adresa
3925,
MOLDOVA,
s.Manta,
Cahul,
s. Manta
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
09.01.2023 14:39:28
Ultima modificare
14.01.2023 13:46:57
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
557,340.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -