Descriere
cererea ofertefor de preturi
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Baimaclia
Codul fiscal/IDNO
1007601004814
Adresa
7313,
MOLDOVA,
s.Baimaclia (r-l Cantemir),
Cantemir,
s.Baimaclia r-nul Cantemir
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
09.01.2023 14:31:51
Ultima modificare
09.01.2023 14:50:12
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
308,521.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -