Descriere
Achiziționarea unui tractor(cu perie rotativă,remorcă,cupă obișnuită,încărcător frontal,lamă comunală
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria comunei Miclesti
Codul fiscal/IDNO
1007601009495
Adresa
4831,
MOLDOVA,
s.Micleşti,
Criuleni,
s.Miclesti,r.Criuleni
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
06.01.2023 12:59:44
Ultima modificare
06.01.2023 13:16:09
MTender ID
Cod CPV
16700000-2
-
Tractoare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
827,300.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -