Descriere
Produse petroliere pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul de Plasament Temporar pentru persoane cu Dizabilități s. Cocieri
Codul fiscal/IDNO
1007601000919
Adresa
4571,
MOLDOVA,
s.Cocieri,
Dubăsari,
Țărmului 1B
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
06.01.2023 12:52:25
Ultima modificare
13.01.2023 01:00:00
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
180,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -