Descriere
Servicii de transport aerian pentru pasageri, cu scop lucrativ
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Autoritatea Aeronautica Civila
Codul fiscal/IDNO
1012601000074
Adresa
2026,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd.Dacia 80/2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
05.01.2023 16:38:24
Ultima modificare
05.01.2023 16:46:19
MTender ID
Cod CPV
60400000-2
-
Servicii de transport aerian
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
200,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -