Descriere
săpun gospodăresc
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.M. Regia "Autosalubritate"
Codul fiscal/IDNO
1004600028447
Adresa
MD-2069,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. 27 Martie 1918, nr.14
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
05.01.2023 15:59:08
Ultima modificare
05.01.2023 15:59:08
MTender ID
Cod CPV
33700000-7
-
Produse de îngrijire personală
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
27,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -