Descriere
Servicii de pază fizică și tehnică, inclusiv și servicii de deservire și mentenanță a sistemelor existente de semnalizare pază.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agentia Rezerve Materiale
Codul fiscal/IDNO
1006601000288
Adresa
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Columna, 118/1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
04.01.2023 16:05:59
Ultima modificare
09.01.2023 16:15:10
MTender ID
Cod CPV
79700000-1
-
Servicii de investigaţie şi de siguranţă
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,684,327.57
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -