Descriere
Abonare la ediţiile periodice
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Penitenciarul nr. 13-Chișinău
Codul fiscal/IDNO
1006601004297
Adresa
2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Al. Bernardazzi 3
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
04.01.2023 15:40:24
Ultima modificare
09.01.2023 14:00:01
MTender ID
Cod CPV
22200000-2
-
Ziare, reviste specializate, periodice şi reviste
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
20,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -