Descriere
Reactivi și consumabile de laborator pentru dispozitive medicale de tip închis pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Centrul de Sănătate Nisporeni
Codul fiscal/IDNO
1007609005770
Adresa
6401,
MOLDOVA,
or.Nisporeni,
Nisporeni,
str.Toma Ciorbă 40
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
03.01.2023 11:52:45
Ultima modificare
03.01.2023 11:52:45
MTender ID
Cod CPV
33600000-6
-
Produse farmaceutice
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
470,025.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -