Descriere
Продукты питания для ПУ Тл с. Казаклия
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I. P. Liceul Teoretic din satul Cazaclia
Codul fiscal/IDNO
1011601000538
Adresa
6113,
МОЛДОВА,
с.Казаклия,
АТО Гагаузия,
str.Pușkin 103
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
30.12.2022 14:28:34
Ultima modificare
02.01.2023 17:35:58
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Различые продукты питания
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
268,900.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -