Descriere
Produse alimentare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria Geamăna
Codul fiscal/IDNO
1008601000112
Adresa
MD-2065,
MOLDOVA,
s.Geamăna,
Anenii Noi,
str. Ștefan cel Mare 50
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
30.12.2022 14:26:34
Ultima modificare
30.12.2022 16:24:12
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
602,330.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -