Descriere
Produse alimentare pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Directia municipala pentru protectia drepturilor copilului
Codul fiscal/IDNO
1007601009543
Adresa
MD2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Vlahuta, 3
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
30.12.2022 12:44:56
Ultima modificare
03.01.2023 11:40:12
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
600,542.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -