Descriere
Achiziționarea produselor alimentare pentru II jumatatea a anului de studiu 2022-2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Scoala Profesionala nr.5 din mun. Chisinau
Codul fiscal/IDNO
1007600008295
Adresa
2032,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Str.Burebista nr.66
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Mariana Juc
Telefonul de contact
022523467, 022523729, 68387555
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
30.12.2022 11:12:43
Ultima modificare
30.12.2022 12:19:16
MTender ID
Cod CPV
03200000-3
-
Cereale, cartofi, legume, fructe şi fructe cu coajă
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
66,815.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -