Descriere
Servicii de transportare a calatorilor in regim urban, pe teritoriul or.Donduseni, anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA OR.DONDUSENI
Codul fiscal/IDNO
1007601006793
Adresa
MD-5102,
MOLDOVA,
or.Donduşeni (r-l Donduşeni),
Donduşeni,
str.Independenței 49
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Padnevici Alina
Telefonul de contact
+37379549332
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
30.12.2022 10:19:31
Ultima modificare
10.01.2023 09:00:00
MTender ID
Cod CPV
60100000-9
-
Servicii de transport rutier
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
250,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -