Descriere
Servicii de curățenie interioară și exterioară pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Inspectoratul General al Poliției
Codul fiscal/IDNO
1013601000495
Adresa
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tiraspol 11/1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
30.12.2022 09:16:04
Ultima modificare
11.01.2023 10:00:00
MTender ID
Cod CPV
90900000-6
-
Servicii de curăţenie şi igienizare
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
294,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -