Descriere
Servicii de catering
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.P. Laboratorul Central de Testare a Bauturilor Alcoolice/Nealcoolice si Produselor Consevate
Codul fiscal/IDNO
1003600122658
Adresa
MD2019,
MOLDOVA,
or.Codru (mun. Chişinău),
mun.Chişinău,
str. Grenoble 128 lit. "U"
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
29.12.2022 16:43:58
Ultima modificare
29.12.2022 16:58:55
MTender ID
Cod CPV
55500000-5
-
Servicii de cantină şi servicii de catering
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
330,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -