Descriere
Mobilier pentru dotarea construcţiilor modulare şi edificiilor reparate, conform necesităţilor Armatei Naţionale
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
AGENŢIA ASIGURARE RESURSE ŞI ADMINISTRARE PATRIMONIU A MINISTERULUI APĂRĂRII
Codul fiscal/IDNO
1006601001229
Adresa
MD2021,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
şos.Hînceşti 84
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
29.12.2022 16:24:37
Ultima modificare
29.12.2022 17:11:00
MTender ID
Cod CPV
39100000-3
-
Mobilier
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
610,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -