Descriere
Servicii de deservire tehnică a dispozitivelor medicale pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Serviciul de Informații și Securitate al RM
Codul fiscal/IDNO
1006601000439
Adresa
2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfânt 166
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
29.12.2022 16:23:09
Ultima modificare
29.12.2022 16:33:42
MTender ID
Cod CPV
50400000-9
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical şi de precizie
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
218,958.33
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -