Descriere
Achiziționarea serviciilor de verificare metrologică a mijloacelor de măsurare legală
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
SRL ”Chișinău-gaz”
Codul fiscal/IDNO
1003600066037
Adresa
2000,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Albișoara, 38
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
29.12.2022 15:56:16
Ultima modificare
29.12.2022 16:10:31
MTender ID
Cod CPV
50400000-9
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical şi de precizie
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
11,099,551.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -