Descriere
Sistem de analiză a alcoolului și extractului sec
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.P. Laboratorul Central de Testare a Bauturilor Alcoolice/Nealcoolice si Produselor Consevate
Codul fiscal/IDNO
1003600122658
Adresa
MD2019,
MOLDOVA,
or.Codru (mun. Chişinău),
mun.Chişinău,
str. Grenoble 128 lit. "U"
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
29.12.2022 15:48:58
Ultima modificare
29.12.2022 16:15:56
MTender ID
Cod CPV
38500000-0
-
Aparate de control şi de testare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
650,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -